Biz Kimiz ?

Demirbaş Bahçe Sistemleri ve Makine

Firmamız 1951 yılından itibaren ticaretin farklı alanlarında faaliyet göstermekte olup, 2006 yılından bu yana hem Türkiye hem Avrupa’da tarımsal faaliyet alanlarındaki yenilikleri harmanlayarak %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen uluslararası kalite anlayışında , yeni sistem bağ ve bahçe sistemlerinin kurulumuna başlamıştır.
Demirbaş Tarım , Avrupa’da 20 yılı aşkın süredir kullanılan çakma emprenyeli , ahşap direkli ve halatlı sistemi Türkiye’de uygulamaya başlayan ilk kurumsal firmadır. Çakma ahşap direkli ve çakma beton direkli, halatlı sistem kurulumu için gerekli olan malzemelerin %70 ‘ini kendi bünyemizde üretmekteyiz.


Planlama

Demirbaş olarak iş planı hazırlayarak,
iş hedeflerimizi somutlaştırıyor ve başarımızı geliştiriyoruz.


Kalite

Yılların birikimi tecrübemizi alanında yetkin
çalışanlarımızla harmanalyarak kaliteli sonuçlar elde ediyoruz


Müşteri Desteği

İhtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmayı
doğal gereklilik olarak görüyor her daim ulaşılabilir olmayı garanti ediyoruz.

parallax-image

Demirbaş Tarım Olarak :

Müşteri memnuniyetine odaklanmış , deneyimli ve yetkinliği sürekli geliştirilen ekiple çalışmak, rekabetçi pazar şartlarını izleyerek en ileri teknoloji kullanmak, enerji verimliliğine odaklanarak , doğaya duyarlı üretim süreçleri gerçekleştirmek. Müşterilerin, çalışanların ve uluslararası pazarın şartlarını yerine getirmek. Müşterilerin, çalışanların ve tüm ilgili tarafların ; ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda gelecekteki gereksinimlerini öngören stratejiler geliştirmek, kuruluşumuzun amaç ve hedeflerine ulaşmak için, tüm çalışanların katılımını ve liderliğini teşvik etmek

Taahhüdümüzdür..

00 Dekar

Toplam Kurulum yapılan sistem

00 Adet

Toplam üretilen malzeme

00
Dekar

Yıllık kurulum kapasitesi

00 Adet

Yıllık malzeme üretim kapasitesi

parallax-image

Meyve yetistiriciliginde klasik yöntemlerin dısına cıkıyor ve modern meyve tesisleri kuruyoruz.