1981 yılından beri ticaretin birçok alanında yatırımları bulunan ve son 10 senedir bu faaliyetlerden edindiği geniş tecrübelerini hem Türkiye hem Avrupa’da ki tarım alanında ki yenilikleri harmanlayarak Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen uluslararası standartlara uygun bir anlayışla anahtar teslim yeni sistem bağ ve bahçe malzemeleri üretimine ve kurulumuna başlamıştır.

Firmamız Avrupa da 20 yılı aşkın süredir kurulan çakma emprenyeli ahşap direkli ve halatlı sistemi Türkiye’de uygulamaya başlayan ilk kurumsal firmadır.

Diğer bir fark olarak, firmamız çakma emprenyeli ahşap direkli ve halatlı sistem kurulumuna başladıktan kısa bir süre sonra sistem için gerekli malzemelerin üretiminin çoğunu kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.

Firmamız şuan da ise çakma ahşap direkli ve çakma beton direkli sistem kurulumları yapmakta olup sistem için gerekli malzemelerin üretiminin büyük kısmını kendi bünyesinde yapmaktadır.

NEDEN DEMİRBAŞ TARIM ?

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden belirleyip, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Misyon
Tüketicilerin sağlığı ve üreticilerin refahı için canlı bir meyve endüstrisini beslemek.

Vizyon

Yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak